Korçë, gjenden dy kufoma në anë të rrugës, shpallet në kërkim Bashkim Lakollari

Share This
Tags
Foto ilustruese

Foto ilustruese

Dy kufoma burrë e grua janë gjetur në aksin Korçë-Voskopojë, në fshatin Gjenomadh. Dy viktimat Belimon dhe Daniela Mecollari, janë gjetur në anë të rrugës, nga kalimtarë të rastit.

Policia ka bërë të ditur identitetin e autorit të vrasjes, Bashkim Lakollari. Burime zyrtare nga uniformat blu bëjnë me dije se vëllai i autorit, ka vrarë një polic në vitin 1997. Tashmë policia ka shpallur në kërkim, autorin e këtij krimi makabër.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>