Dy te rinje humbin jeten ne lumin Osum

Share This
Tags

polumbaret-reneaaMbyten dy adoleshente teksa laheshin ne Berat ne lumin Osum ne zonen e quajtur “pllakat” , njeri 15-vjec dhe tjetri 16.  Policia eshte vene ne levizje pas sinjalizimit per zhdukjen e dy te rinjve. Pas kerkimeve te polumbareve eshte bere e mundur te nxirret nga uji trupi i pajete i 15-vjecarit, dhe eshte derguar ne morgun e qytetit. Ndersa vazhdojne kerkimet per trupin e adoleshentit tjeter.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>