Tag archive for ‘njoftim’
By Aurora Allushaj On E premte, Prill 19th, 2013
0 Comments

Boston, zbardhet ngjarja atentatorët janë çeçenë

Njëri prej atentatorëve çeçenë ende në kërkim Një nga personat që vendosë bombat në maratonën e Bostonit ka vdekur në spital pas një shkëmbimi zjarri me policinë në periferi të qytetit, Watertown. More...

By Aurora Allushaj On E mërkurë, Prill 10th, 2013
0 Comments

Facebook: Dëshironi të bëni njohje të reja? Paguani

“Facebook është i lirë dhe gjithmonë do të jetë,” thuhet në sloganin që ndodhet në faqen e hapjes së rrjetit social më të njohur dhe më popullor në botë. Megjithatë, ka pak  kohë, që More...