Tag archive for ‘joanne chesimard panterat e zeza’
By Aurora Allushaj On E premte, Maj 3rd, 2013
0 Comments

Ja kush është gruaja më e kërkuar nga FBI

Joanne Chesimard, gruaja më e kërkuar nga FBI Ajo është gruaja e parë në listën e terroristëve më të kërkuar nga FBI dhe quhet Joanne Chesimard, 65 vjeç. Është arratisur nga burgu që prej vitit 1979, More...