Date archive forMaj 6th, 2019
By albaniaplus On E hënë, Maj 6th, 2019
0 Comments

Lihet në burg i forti i Shkodrës

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Barush Bregun dhe bashkëpunëtorin e tij Bajram Çekorja. i cili u arrestua në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Në More...

By albaniaplus On E hënë, Maj 6th, 2019
0 Comments

Shperthimi në Letoni në gjëndje të rëndë Majori

Ngjarja e rëndë e ndodhur sot paradite në Letoni, ku gjatë pastrimit të një zone nga municionet e paplasura ndodhi një shpërthim i cili i mori jetën Zarife Muharrem Hasanajt ndërsa u plagosën një major More...