Date archive forNëntor 12th, 2017
By albaniaplus On E diel, Nëntor 12th, 2017
0 Comments

Sot masa e sigurisë, kërkohet “arrest me burg” për gjyqtarin Shkëlqim Miri

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit të Tiranës i ndaluar për akuzën e korrupsionit aktiv ka dalë sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda për vlerësim të masës së sigurisë. Gjyqtari Shkëlqim Miri është More...

By albaniaplus On E diel, Nëntor 12th, 2017
0 Comments

Tiranë, autobusi përplas nënën dhe fëmijën e mitur

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në Tiranë. Autobusi i Tiranës së re ka përplasur një grua dhe një fëmijë të mitur në bulevardin Dëshmorët e Kombit” Ata janë dërguar në spital More...