Publikuar Ne: 22 Korrik 2015
102 shikime
AKTUALITET / SPORT | By Qemal Shehu

Zyrtare: Adriano transferohet tek Roma.

Roma dhe Barcelona tashme e kane mbyllur marrveshjen per Adrianon. Barcelones do ti shkojne 5 milion euro, ndersa Adriano do te perfitoje nje kontrate 4 vjecare me pages 2.3 milion euro ne sezon!

Mbrojtesi pritet te zyrtarizohet me fanellen e Romes ditet e ardhshme.adriano

103 shikime 1 sote

About the Author

Qemal Shehu -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok