Publikuar Ne: 4 Prill 2014
61 shikime
Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

Zgjohet Schumacheri, ka momente ndërgjegjësimi

schumacher_06Kampioni gjerman i Formula 1 Michael Schumacher, i shtruar në spital që prej tri muajsh në Francë pas një aksidenti të rëndë me ski, ka shfaqur momente të ndërgjegjësimit dhe të zgjimit nga gjendja e komës, bëri të ditur sot zëdhënësja e tij nëpërmjet një komunikate.
“Michael ka shënuar përmirësim gjatë kësaj periudhe. Ai ka shfaqur momente të ndërgjegjësimit dhe zgjimit. I kemi qëndruar pranë gjatë gjithë kësaj periudhe të vështirë me ekipin e spitalit të Grënobles dhe shpresojmë në shërimin e plotë të tij”, shkruan zëdhënësja e tij, Sabine Kehm. Ish-piloti 45 vjeçar, u përplas me një shkëmb më 29 dhjetor duke bërë ski në një qendër pushimi në Alpet franceze.

62 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok