Publikuar Ne: 23 Mars 2014
1122 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Vlorë, sekuestrohet një gomone dhe dy armë automatike

gomone1Policia kufitare e Vlorës gjatë një kontrolli përgjatë vijës bregdetare për lëndë narkotike ka bërë të mundur sekuestrimin e një gomoneje dhe dy armëve automatike.

Sipas policisë,  gomonia është gjetur në zonën e Hoxharës ndërsa dyshohet se armët u përkisnin trafikantëve të drogës, të cilët i kanë hedhur kur kanë parë policinë.

Gjithashtu mësohet se policia kufitare e Vlorës ka shoqëruar edhe disa persona të cilët dyshohen se kanë dijeni për gomonen dhe për armët e gjetura.

Ndërkohë policia kufitare kryen kontrolle përgjatë vijës bregdetare me qëllim parandalimin e trafikut të lëndës narkotike.

1123 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok