Publikuar Ne: 25 Mars 2014
66 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Vendoset një mjet plasës në makinën e portierit të dytë të Tiranës

policiaNjë tjetër shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar në Tiranë. Objektivi kësaj radhe ka qenë portieri i dytë i ekipit të futbollit të Tiranës, Xhino Sejdo. Persona ende të paidentifikuar kanë vendosur një lëndë plasëse në makinë e portierit Sejdo. Policia njofton se nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar.

Mësohet se në momentin e shpërthimit portieri Sejdo ka qenë duke u stërvitur me skuadrën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi autorin e ngjarjes. Policia dyshon se lënda plasëse mund të jetë kapsollë.

67 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok