Publikuar Ne: 26 Maj 2014
134 shikime
KURIOZITETE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Treni që kalon mes shtëpive

treniE imagjinoni dot një tren që kalon pranë kuzhinës tuaj ndërkohë që ti po pin kafen e pasdites?
Në Vietnam ndodh kjo çudi, treni kalon çdo ditë në orën katër dhe në shtatë të pasdites. Njerëzit mbyllen në shtëpi duke e ditur këtë orar, pasi në të kaluarën kanë ndodhur një sërë aksidentesh.
Banorët janë mësuar teksa treni kalon përmes shtëpive, në një komunë në Hanoi të Vietnamit ndodhin këto çudira. Kjo komunë njihet shumë për rrugët e ngushta dhe për hekurudhat që ndodhen në këto rrugë.

135 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok