Publikuar Ne: 30 Janar 2014
103 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Tjetër shpërthim në Tiranë, hidhet në erë një automjet

policiaVetëm pak orë pas megaoperacionit të policisë së shtetit, e cila shkatërroi grupin kriminal të tritolit, një tjetër automjet ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Ngjarja është regjistruar në rrugën e Kavajës, ku një automjet tip “Fiat Punto” me targa AA 501 IC ka shpërthyer ndërsa ishte në parkim.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lënduar, ndërsa forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e ngjarjes. Nga hetimet paraprake dyshohet se shpërthimi ka ardhur si pasojë e vendosjes së një sasie eksplozivi

104 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok