Publikuar Ne: 2 Maj 2014
99 shikime
KRONIKE | By albaniaplus

Tiranë, vetëvritet biznesmeni: “Amanet vajzat”

ambulance.31Vetëvritet në mënyrë tragjike biznesmeni 42-vjeçar nga kryeqyteti. Trupi i pajetë është gjetur në banesë, nga familjarët e tij pasi ky i fundit kishte prerë damarët me thikë.

Mësohet se, biznesmeni Lulzim Saliasi, babai i dy vajzave ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës, pasi nuk ka mundur t’u  mbijetojë plagëve të marra.

Uniformat blu të kryeqytetit thanë për A1 REPORT se biznesmeni ka lënë një letër lamtumire, përmes së cilës shpreh pendesën për këtë akt të rëndë dhe lë amanet vajzat e tij. Sipas policisë dyshohet që shkak për vetëvrasjen të jenë borxhet 42-vjeçarit. Lulzim Saliasi ishte nënkontraktor i një linje autobusësh urbane.

100 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok