Publikuar Ne: 22 Janar 2014
76 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Tiranë, grabitet dyqani i një kompanie celulare

policiaGrabitet gjatë natës një dyqan i një kompanie celulare në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Vasil  Shanto” ku persona ende të paidentifikuar kanë thyer fasadën e xhamit të dyqanit dhe kanë vjedhur 4 aparate celularë.

Nuk dihet ende shuma e aparateve celularë por mësohet se ato janë të markave të shtrenjta.

Ndërkohë policia e cila ka shkuar në vendngjarje ka bërë të mundur edhe sekuestrimin e kamerave të cilat ndodhen pranë dyqanit të grabitur, për të bërë të mundur edhe identifikimin e grabitësve.

77 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok