Publikuar Ne: 8 Shkurt 2014
49 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Tiranë, gjendet trupi i pajetë i 29-vjeçarit në Linzë

trupi i pajeteParaditen e ditës së sotme, autoritetet lokale  kanë gjetur trupin e pajetë të një mashkulli në zonën e Linzës.

Bëhet me dije se trupi i pajetë i përket shtetasit Evis Allmetaj, 29-vjeç. Trupi i viktimës është gjetur i hedhur në një shkurre, nga një qytetar që mblidhte lule në këtë zonë.

Kufoma dyshohet se ka më shumë se 1 javë i vdekur, ndërsa hetimet e policisë vazhdojnë për të zbuluar nëse bëhet fjalë për një vrasje apo vetëvrasje.

Familjarët e viktimës e kishin denoncuar të zhdukur 29-vjeçarin, që më 19 janar të këtij viti. Mësohet se Allmetaj, ishte i martuar dhe punonte si menaxher në një firmë që prodhonte pije energjike.

50 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok