Publikuar Ne: 20 Qershor 2016
398 shikime
Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

Tifozët shqiptarë marrin në krahë gazetarin turk në Lion

Pas fitores me Rumaninë atmosfera në Lion ka qenë tepër e ndezur nga tifozët kuq sa në një moment tifozët shqiptarë kanë marrë në krahë dhe një gazetar turk.
Videoja është postuan në youtube. Tifozët shqiptarë kanë rrethuar gazetarin e TRT, Serkan Saydam teska ai bën raportimin live dhe vazhdojnë të bëjnë tifo duke e marrë në krah edhe atë.

399 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok