Publikuar Ne: 10 Mars 2014
80 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

“Të ka lali shpirt” në stadiumin e Napolit

Police officers react as chaos erupts at a soccer stadium in Port Said cityKënga e njohur shqiptare “Të ka lali shpirt” është vendosur në stadiumin e Napolit përpara ndeshjes me Romën. Muzika i ka bërë të gjithë të kërcejnë, ndërsa disa tifozë të tjerë janë munduar ta këndojnë këngën e famshme të Silvës dhe Mandit. Përveç shqiptarëve të pranishëm në stadium, këngën mund ta kenë kënduar edhe Xhemaili me Behramin që janë me origjinë shqiptare. /Gazeta e Sportit/

Video

81 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok