Arkivi i fjaleve kyçe per ‘serbi’
Nga albaniaplus me 10 Korrik 2015
0 Komente

CAS na kthen 3 pikët e mohuara për ndeshjen me Serbinë

Gjykata e arbitrazhit sportiv i jep Shqiperise 3 piket ne tavoline per ndeshjen eliminatore ndaj Serbise. Vendimi u mor sot dhe tashmë është gjithçka zyrtare. Shqipëria merr 3 pikët e mohuara nga UEFA.   Lajmin Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok