Arkivi i fjaleve kyçe per ‘sali berisha’
Nga albaniaplus me 19 Prill 2013
0 Komente

Dade: Saliu kurs përplasje me ndërkombëtarët

Deputetja e Partisë Socialiste dhe njëkohësisht Nënkryetare e Komisionit të Jashtëm Parlamentar, Arta Dade, ka dhënë një deklaratë për shtyp, ku akuzoi sërish në emër të Partisë Socialiste veprimet Lexo...

Nga albaniaplus me 18 Prill 2013
0 Komente

PS: Shqipëria si Tunizia

Taulant Balla, deputet i Partisë Socialiste në një deklaratë për mediat theksoi se’ The Economist’ e ka cilësuar Shqipërinë si një regjim hibrid dhe se jemi klasifikuar në vendin e 90, pas Tunizisë Lexo...

Nga albaniaplus me 17 Prill 2013
0 Komente

Rama: Saliu i PPE-së nuk e shpëton dot Saliun e PD-së

Lideri Socialist Rama, ka reaguar nëpërmjet rrjetit social Twitter, në lidhje me deklaratën e Presidentit të Partisë Popullore Europiane, Martens, duke deklaruar : “Saliu i PPE flet për KQZ-në si të Lexo...

Nga albaniaplus me 16 Prill 2013
0 Komente

Pushteti vendor nën kontrollin e opozitës

LSI deklaroi për mediat se për hir të parimit të balancës politike të theksuar nga vetë lideri demokrat Berisha, në përgatitje të zgjedhjeve të 23 qershorit, pushteti vendor do të vihet nën kontrollin Lexo...

Nga albaniaplus me 15 Prill 2013
0 Komente

PS: Kryeministri i trembur nga vota e emigrantëve

Erion Veliaj, Sekretar për Rininë dhe Emigracionin në Partinë Socialiste, ka deklaruar për mediat sot, se, Kryeministri Berisha po mashtron sërish në lidhje me mundësinë e votimit për emigrantët. Sipas Lexo...

Nga albaniaplus me 12 Prill 2013
0 Komente

AK, Balla : Kasapi i votës së lirë në sulm për grabitjen e zgjedhjeve

Aleanca Kuqezi, ka reaguar nëpërmjet një deklarate publike, ndaj tentativës së fundit së maxhorancës, për të marrë anëtarin e LSI-së, në KQZ. Sipas AK-së, kasapi i votës së lirë, Berisha ka plan Lexo...

Nga albaniaplus me 9 Prill 2013
2 Komente

14 vjeç dhëndër, 16 vjeç votues!

E drejta e mohuar për të votuar Mariola Guxho Gjino/Perralle nga e kaluara. Kushtetuta Shqiptare, në nenin  8 të saj thotë : “Republika e Shqipërisë mbron të drejtat kombëtare të popullit shqiptar, Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok