Arkivi i fjaleve kyçe per ‘njoftim’
Nga Aurora Allushaj me 19 Prill 2013
0 Komente

Boston, zbardhet ngjarja atentatorët janë çeçenë

Njëri prej atentatorëve çeçenë ende në kërkim Një nga personat që vendosë bombat në maratonën e Bostonit ka vdekur në spital pas një shkëmbimi zjarri me policinë në periferi të qytetit, Watertown. Lexo...

Nga Aurora Allushaj me 10 Prill 2013
0 Komente

Facebook: Dëshironi të bëni njohje të reja? Paguani

“Facebook është i lirë dhe gjithmonë do të jetë,” thuhet në sloganin që ndodhet në faqen e hapjes së rrjetit social më të njohur dhe më popullor në botë. Megjithatë, ka pak  kohë, që Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok