Arkivi i fjaleve kyçe per ‘kryetaret e bashkive’
Nga albaniaplus me 6 Korrik 2015
0 Komente

Rama të zgjedhurve: Nuk ju ndajmë në të kuq dhe blu

Kryeministri Edi Rama tha sot se qeveria nuk i ndan bashkitë në të kuqe dhe blu, por të gjitha bashkitë i konsideron si njësitë e reja ekonomike të zhvillimit urban, social dhe ekonomik të territorit të Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok