Arkivi i fjaleve kyçe per ‘kryeministri berisha’
Nga albaniaplus me 18 Prill 2013
0 Komente

PS: Shqipëria si Tunizia

Taulant Balla, deputet i Partisë Socialiste në një deklaratë për mediat theksoi se’ The Economist’ e ka cilësuar Shqipërinë si një regjim hibrid dhe se jemi klasifikuar në vendin e 90, pas Tunizisë Lexo...

Nga albaniaplus me 15 Prill 2013
0 Komente

PS: Kryeministri i trembur nga vota e emigrantëve

Erion Veliaj, Sekretar për Rininë dhe Emigracionin në Partinë Socialiste, ka deklaruar për mediat sot, se, Kryeministri Berisha po mashtron sërish në lidhje me mundësinë e votimit për emigrantët. Sipas Lexo...

Nga albaniaplus me 12 Prill 2013
0 Komente

Rama: Edhe sikur votat të numërohen në shtëpinë e Saliut, ikja e tij është e pashmangshme

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, në një konferencë për shtyp, denoncoi sërish taktikat qeverisëse për marrjen e kandidatit të LSI-së, dhe konfirmoi edhe njëherë për publikun, se, PS do të respektojë Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok