Arkivi i fjaleve kyçe per ‘komisioni europian’
Komisioni Europian/ foto Albaniaplus
Nga albaniaplus me 24 Korrik 2015
0 Komente

KE letër Nikollës, vlerëson ligjin për Arsimin e Lartë

Komisioni Europian/ foto Albaniaplus Komisioni Europian përshëndet miratimin e ligjit për arsimin e lartë në Kuvend. Drejtori i Përgjithshme për Arsimin dhe Kulturën në KE, Xavier Prats Monne ka uruar ministren Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok