Arkivi i fjaleve kyçe per ‘joanne chesimard panterat e zeza’
Nga Aurora Allushaj me 3 Maj 2013
0 Komente

Ja kush është gruaja më e kërkuar nga FBI

Joanne Chesimard, gruaja më e kërkuar nga FBI Ajo është gruaja e parë në listën e terroristëve më të kërkuar nga FBI dhe quhet Joanne Chesimard, 65 vjeç. Është arratisur nga burgu që prej vitit 1979, Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok