Arkivi i fjaleve kyçe per ‘imami’
Nga Eni Kondi me 14 Prill 2013
0 Komente

PS: OKB konfirmon trafikun qeveritar të armëve nga Shqipëria

Partia Socialiste në një deklaratë për shtyp denoncoi Kryeministrin Berisha dhe Ministrin e Mbrojtjes, Arben Imami, si shkaktarët kryesorë të rrënimit të forcave të armatosura. Taulant Balla deputet i Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok