Arkivi i fjaleve kyçe per ‘histori’
Nga albaniaplus me 16 Prill 2013
0 Komente

Boston, terrorizëm apo lojë interesash?

Edhe një herë tjetër intoleranca dhe barbaria godasin njerëzit e pafajshëm. Një akt ky si shumë të tjerë, që gjatë këtyre viteve kanë shoqëruar jo vetëm Amerikën por anembanë botën. Natyrisht, Lexo...

Nga Aurora Allushaj me 12 Prill 2013
0 Komente

Zona 51, misteri i SHBA-së

Në zemër të shkretëtirës së Nevadës, rreth 190 km nga Las Vegas, është një zonë për të cilën në hartat topografike, nuk ekziston asnjë detaj. Megjithatë, zona nuk është e braktisur, në mes të Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok