Arkivi i fjaleve kyçe per ‘gjykata le ne burg kujdestaren qe dhunoi jetimet’
Nga Sherina Saliaj me 9 Korrik 2015
0 Komente

Shkoder, gjykata le ne burg kujdestaren qe dhunoi jetimet

Kujdestarja e jetimores se Shkodres e akuzuar per keqtrajtim dhe dhune ndaj jetimeve eshte lene ne burg nga Gjykata e Shkodres. Kjdestarja Edvana Sulaj ishte pjes e skandalit te publikuar tre dite me pare, ku kjo Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok