Arkivi i fjaleve kyçe per ‘geo:lon=20.165113099999985’
Nga albaniaplus me 20 Korrik 2013
0 Komente

Berishizmi dje, sot dhe nesër

Nga Viktor Malaj “Nuk ka më të zinj se komunistët antikomunistë” Vaclav  Havel Kur përdorim termin berishizëm, fillimisht mendja të shkon tek ndonjë ideologji apo doktrinë filozofike. Por në rastin Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok