Arkivi i fjaleve kyçe per ‘gazeta’
Nga Aurora Allushaj me 18 Prill 2013
0 Komente

Foto për “të rritur”

Aurora Allushaj Në një gazetë nuk është asnjëherë e lehtë të gjesh fotot e duhura për të ilustruar një ngjarje në të cilën ka pasur viktima. Më keq akoma nëse në vendin e krimit ka gjak dhe këtë Lexo...

Nga Lulezim Gjergji me 14 Prill 2013
0 Komente

Gabimet e hetimit për vrasjen e komisarit

Foto, Dritan Lamaj Natyrisht, në një vend të komplikuar dhe të vogël, si Shqipëria, disa ngjarje përfundojnë të bëhen pjesë e një sistemi, po aq të komplikuar dhe përdoren politikisht. Kjo faktikisht, Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok