Publikuar Ne: 22 Mars 2014
63 shikime
BOTA / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Sulomohet një bazë ushtarake ukrainase në Krieme

lufteDisa forca të armatosura, me autblindë, hynë në një bazë ajrore në Krime dhe kanë shtirë në ajër me armë automatike, njoftoi një gazetar i AFP-së që ndodhet në terren.
“Një autoblind i armatosur hyri me forcë në bazën “Belbek”, pranë Sevastopolit, ku një burr drejtoi armën e tij drejt ushtarëve ukrainas. Madje edhe një ambulancë erdhi menjëherë në vendgjarje” sipas gazetarit.

64 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok