Publikuar Ne: 24 Janar 2014
55 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Shkodër, grabitet një kazino, autorët në kërkim

skene-krimi-mos-kalo1Një person i armatosur ka grabitur një kazino mesnatën e mbrëmshme në Shkodër.  Grabitësi është larguar, pasi ka marrë 400 mijë lekët e xhiros ndërsa jashtë dyshohet se e priste edhe një bashkëpunëtor tjetër. Gjatë grabitjes nuk ka pasur të lënduar.

Policia me të marrë sinjalizimin mbërriti në vendin e ngjarjes, ndërsa ka sekuestruar kamerat e sigurisë së kazinosë dhe disa bizneseve të tjera pranë saj për të identifikuar autorët.

56 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok