Publikuar Ne: 28 Janar 2014
140 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Sherr në autobusin e linjës Kamëz-Tiranë, pasagjeri plagos me thikë fatorinon

autobusi-kamez_2Një zënkë mes një pasagjeri dhe fatorinos në autobusin e linjës Kamëz-Tiranë ka degjeneruar deri në përdorimin e thikës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur fatorinoja.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 16:40 te pasdites se sotme tek Ura e Kamzës, ndërsa 33-vjeçari  i plagosur Fatmir Marku banor i Kamzës është transportuar me urgjencë në Spitalin Ushtarak të Tiranës, nga ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e komisariatit numer 4 te kryeqytetit, të cilët kanë bere edhe shoqerimin e  disa personave per te hedhur drite mbi rrethanat dhe shkaqet e plagosjes.

141 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok