Publikuar Ne: 31 Janar 2014
73 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Shakira dhe Rihanna prezantojnë video-klipin e tyre

rihana-shakira-seksiShakira dhe Rihanna kanë sjellë për publikun duetin e tyre “Can’t Remember To Forget You”.  Fansat mezi e kanë pritur këtë klip dhe këtë e tregojnë më së miri mbi 2 milionë klikime vetëm pak orë pas publikimit të projektit. Sipas komenteve në rrjetet sociale ato kanë mbetur mëse të kënaqur nga ky bashkëpunim i bukur mes dy divave.

 

 

 

 

74 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok