Publikuar Ne: 28 Korrik 2015
261 shikime
AKTUALITET / SPORT | By Qemal Shehu

Serie A aprovon teknologjine ne porte.

Zyrtare: Duke filluar qe nga sezoni i ardhshem Serie A do te perdore teknologjine ne porte per rastet e dyshimta. Kjo pasi kane ngjallur shum polemika vitet e fundit disa nga veprimet e gjyqtareve per ndeshje te caktuara dhe ankimet e klubeve prane fedeterates. Shume klube kane kerkuar aprovimin e teknologjise se “golit” dhe me ne fund kjo kerkese eshte aprovuar edhe nga Federeta Italiane e Futbollit.goal

262 shikime 1 sote

About the Author

Qemal Shehu -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok