Publikuar Ne: 9 Gusht 2015
271 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Romancë midis Jennifer Lopez dhe Casper Smart

1358717910_casper-smart-jennifer-lopez_1Jennifer Lopez dhe Casper Smart janë rikthyer bashkë sërish të lumtur.
Këngëtarja dhe koreografi u fotografuan në një takim sekret teksa darkonin mbrëmjen e së premtes në restorant “Craig’s” në Hollywood.
Çifti u përpoq të mos binte në sy ndërkohë që u larguan nga restoranti me makinën e 28 vjeçarit.
Jennifer dhe Casper u ndanë qershorin e kaluar por romanca e tyre duket se ka rifilluar këtë verë që kur u panë bashkë në ditëlindjen e 46 vjeçares.

272 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok