Publikuar Ne: 21 Korrik 2015
139 shikime
AKTUALITET / SPORT | By Qemal Shehu

Real Madrid pas Marco Reus.

Real Madrid ka rishfaqur interesimin per sulmuesin e Borussia Dortmund, Marco Reus.

Trajneri i “Los Blancos” ka shprehur simpatine per Reus, dhe e kerkon me cdo kusht ne Madrid, por gjerat nuk jane kurrsesi te lehta, pasi pavaresisht nje shume te majme qe duhet te ofrojne ne drejtim te verdhezinjve ata duhet te mposhtin edhe konkurencen me Liverpool te cilet gjithashtu jane te interesuar per sulmuesin gjerman.reus

140 shikime 1 sote

About the Author

Qemal Shehu -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok