Publikuar Ne: 10 Korrik 2015
183 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit | By Sherina Saliaj

Rama i pergjigjet Vucicit: Fitofte me i miri!

ramaVazhdojne reagimet neper rrjetet sociale midis kryeministrit Rama dhe homologut te tij Aleksander Vucic. Se fundmi ne Twiter Rama ka then -Mik i dashur ne Shqiperi do te fitoje kush do te luaje me mire futboll ate dite ndaj mos thuaj “ne do te fitojme” se nuk ke asgje ne dore. dhe qe ta dish ndeshja do te luhet ne Shkoder ku je i mirepritur te jesh i ftuari im i nderit, qe te duartrokasim se bashku ate qe do te fitoje! 

184 shikime 1 sote

About the Author

Sherina Saliaj -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok