Publikuar Ne: 30 Korrik 2015
186 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Rama: Nuk do të ketë ndryshime në qeveri

ramaaa-20155Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp bëri bilancin e punës në 300 ditëshin e dytë të qeverisjes së tij.
I pyetur nëse do bëjë rifreskim të kabinetit, ai është përgjigjur se rifreskimin do e bëjmë gjatë pushimeve të gushtit. Në shtator do të kthehemi në punë dhe qeveria do vazhdojë kështu siç është. Nuk kemi plan të bëjmë ndryshiem qeverie sepse nuk kemi arsye për ta bërë.

187 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok