Publikuar Ne: 21 Janar 2015
387 shikime
Lajmet e fundit / MISTERE | By albaniaplus

Pse i urrejnë vampirët hudhrat

aglioVampirët në të kaluarën kanë qënë individ normal si e gjithë pjesa tjetër e popullësisë. Këtë e vërteton studimi i profesorit te kimisë ne Universistenin e Kalifornisë Prf. Wayne Tikkanen. Me evolimin e viteve vampirët kanë pësuar ndryshime të dukshme gjenetike në mishin e dhëmbëve. Si pasojë deshira e tyrë është të dalin vetëm në muzg.

Pacientët te cilësuar si Vampirë nuk mund të hanë hudhra pasi ato rrisin toksinat në gjak dhe përkeqëson simptomat e sëmundjes. Hudhra po ashtu është dhe kundra pickimit të mushkonjave pasi dhe ato janë të ndjeshme ndaj rritjes se toksinave në gjak dhe helmimin e tyre. Kështu hudhra është një ilaç mjaft efikas dhe bio shume i përshtatshëm kunder pickimit të mushkonjave.

388 shikime 2 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok