Publikuar Ne: 19 Mars 2014
68 shikime
KURIOZITETE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Presidenti i Kolumbisë urinon para elektoratit

juanPresidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka lagur pantallonat gjatë një fjalimi elektoral, dhe videoja e kësaj ngjarjeje është shpërndarë me shpejtësi në internet.

Presidenti 62-vjeçar po fliste para mbështetësve të tij në qytetin bregdetar të Barrankijës, kur pa e kuptuar filloi të lagej në pantallona. Santos, i cili i është nënshtruar një operacioni për heqjen e një tumori në prostatë në vitin 2012, megjithatë ai nuk e ndaloi fjalimin e tij as pas këtij incidenti te sikletshëm.

 

Juan Manuel Santos është zgjedhur president i vendit amerikano-latin në vitin 2010 dhe shpreson të qëndrojë në postin e tij edhe pas zgjedhjeve të 25 majit.

69 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok