Publikuar Ne: 15 Korrik 2015
264 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit | By Sherina Saliaj

Perleshje ne Tirane,me pasoje vdekjen e nje personi dhe plagosjen e tre te tjereve

policia2015Nje i ri gjeti vdekjen dhe tre te tjere jane plagosur rende ne nje kompleks pishinash ne autostraden Tirane-Durres si pasoje e nje perleshjeje te dhunshme ku jane perdorur arme te ftohta.
Shkak i perleshjes mes te rinjve mendohet se ka qene ngacmimi i nje femre. Si pasoje e perleshjes kane mbetur te plagosur shtetasit me inicialet M.K 22vjec, G.D 15vjec, K.D 19 vjec dhe L.D.

direkt pas ngjarjes te rinjte jane transportuar per te mare ndihmen mjeksore por, fatkeqsisht 19vjecari K.D nuk ka mundur tu mbijetoi plageve te marra dhe ka nderruar jete.

Policia po heton per zbardhjen e plote te ngjarjes. Paraprakisht mendohet se perleshja ka nisur si pasoje e nje ngacmimi te nje femre qe ndodhej ne shoqerine e te plagosurve.

265 shikime 1 sote

About the Author

Sherina Saliaj -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok