Publikuar Ne: 6 Janar 2014
68 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Pas Schuhmacer, aksidentohet Merkel duke bërë ski

Merkel skiKancelarja gjermane Angela Merkel ka pësuar një aksident, teksa ka qenë duke bërë ski, në shpatet malore të Shën Moritz. Mediat e huaja raportojnë, se Merkel ka pësuar dëmtime në pjesën e legenit dhe i është rekomanduar regjim shtrati.

Kjo është dhe arsyeja e anulimit për 3 javë, të gjithë aktiviteteve politike dhe diplomatike të Kancelares gjermane.

Aksidenti i Kancelares Merkel, vjen pak kohë pas aksidentit të rëndë të Michael Schumacher, i cili ndodhet akoma në gjendje të rëndë në spital.

69 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok