Publikuar Ne: 24 Mars 2014
76 shikime
KURIOZITETE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Papagalli që tregon adresen e shtëpisë

papagalliiii-300x213Ky papaga ishte larguar nga banesa e tij në qytetin Sagamihara dhe i ka rënë në supe një mysafiri në një hotel të afërt, i cili e ka dërguar në polici.

Por ajo që duket e çuditshme është fakti se papagalli i është kthyer pronares së tij, pasi ka arritur ta tregojë adresën para atyre që e kanë gjetur.

77 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok