Publikuar Ne: 13 Janar 2014
69 shikime
FOTOLAJM / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Pa pantallona në metro

foto AFP

photo AFP

“Pa pantallona në metro”, një iniciativë e Improve Everywhere, me synim “ shkaktimin e skenave të kënaqësisë dhe të kaosit në vende publike”. Iniciativa që realizohet për të 13 vit e ka qendrën në Nju York dhe është realizuar në 60 qytete dhe 25 vende të ndryshme. Pjesëmarrësit duhet të mbajnë të veshur rroba dimri dhe të kenë një pamje të qetë dhe normale duke dhënë përshtypjen e një gjesti të zakonshëm.

 

 

70 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok