Publikuar Ne: 16 Qershor 2014
113 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Ndërhyrja në Lazarat, Rama: Pse s’flet PD-ja ?!

rama-kryeminister_0Operacioni antidrogë që po zhvillohet sot në Lazarat nga Policia e Shtetit, ka gjetur mbështetjen e kryeministrit Rama dhe kryetarit të Kuvendit Meta, ndërkohë asnjë prononcim nuk ka nga opozita deri më tani.

Këtë shqetësim ka shprehur Edi Rama në faqen e tij zyrtare në facebook, ku shkruan:

“Pse s’flet PD-ja, dhe e mbështet a jo Policinë e Shtetit përballë atyre që qëllojnë me armë ne Lazarat”, ka deklaruar Rama.

114 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok