Publikuar Ne: 7 Korrik 2015
208 shikime
SPORT | By Sherina Saliaj

Milani eshte pas mesfushorit te Dortmund Ilkay Gundogan.

gundoganKohet e fundit shihet se Milan eshte hedhur fuqishem ne merkato. Sipas mediave italiane Milan eshte vene pas mesfushorit te Borussia Dortmund Ilkay Gundogan. Pavaresisht rinovimit te tij deri ne 2017 me Dortmund, kohet e fundit mesfushori turk duket se nuk i ka mire maredheniet me klubin dhe tifozet. Nje faktor tjeter qe mund ta shtyje Gundogan drejt Milanit eshte dhe babai i tij i cili eshte shprehur se do e mirepriste nje kalim te djalit te tij tek gjigandi italian.

209 shikime 1 sote

About the Author

Sherina Saliaj -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok