Publikuar Ne: 14 Tetor 2014
105 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

Mediat serbe: Po na pushton Shqipëria

Kombetarja-para-miqesores-me-LituanineMediat serbe kanë alarmuar situatën në Beograd duke thënë se gjithçka mund të ndodhë aty sepse shumë kosovarë kanë arritur atje.

Fotografitë e publikuara të disa shqiptarëve në Beograd kanë shtyer serbët edhe të frikësohen nga ngjarje te mundshme që mund të shkaktojnë shqiptarët.

“Shqiptarët kanë arritur në mënyra të fshehta. Disa kanë ardhur nga Presheva, ka të tillë që kanë ardhur nga Shqipëria, por plot edhe nga Kosova. Situata mund të eskaloi nga ta sepse janë të njohur për dhunë. Kjo nuk është e tëra sepse edhe tre autobusa mund të nisen para ndeshjes dhe kjo gjë është shqetësuese” thuhet në mediat serbe

106 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok