Publikuar Ne: 22 Mars 2014
54 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Mbytet 11-vjeçari aksidentalisht në rezervuar

Ambulance1Një i mitur ka humbur jetën aksidentalisht, duke u mbytur në një rezervuar. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Xhyrë, të komunës Hotolisht në Librazhd.

Mësohet se viktima është 11-vjeçari me iniciale V.F dhe dyshohet që ai mund të jete rrëzuar aksidentalisht në rezervuar.

Kanë qenë familjarët ata që e gjetën të mbytur 11-vjeçarin pas kërkimeve. Ndërkaq, policia vijon hetimet për ngjarjen.

55 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok