Publikuar Ne: 30 Janar 2014
198 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Margot Robbie: Pse pranova skenat nudo në “Wolf of Wall Street”

MARGOTTë dalësh nudo në një film i cili shikohet nga miliona njerëz në të gjithë botën nuk është e lehtë. Por aktorja Margoy Robie vendosi se pasojat dhe rreziqet ja vlejnë kur bëhet fjalë për të qenë pjesë e filmit “The Wolf of Wall Street”, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.

23 vjeçarja ka pranuar se ka qenë nervoze për imazhin e saj nudo në rolin që kishte në dramën e nominuar për Oscar. Robie e ka pasur mjaft të vështirë edhe për shkak të familjes, por përsëri ka menduar se roli në film justifikon çdo gjë, sidomos duke marrë parasysh që luan përkrah një aktori me famë botërore si Leonardo Di Caprio.

Filmi në fjalë ka “goditur” kinematë australiane javën e shkuar dhe deri tanimë në të gjithë botën ka korrur 170 milionë dollarë të ardhura.  Ndërsa Leonardo Di Caprio edhe pse është disi i ndrojtur kur bëhet fjalë për paraqitjet publike, nuk ka ngurruar ti shkrepë disa fotos vetes me celularin e tij, gjatë premierës së filmit “The Wolf of Wall Street” në Tokio.

199 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok