Publikuar Ne: 4 Mars 2014
60 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Laç, vriten 2 vëllezër, dyshohet për 2 të plagosur

policia mamurrasDy vëllezër janë ekzekutuar me armë zjarri në qytetin e Laçit, ndërsa plumbat kanë lënë të plagosur dy persona të tjerë.
Ngjarja e rëndë u shënua rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm në stacionin e furgonëve në Laç ndërsa viktimat janë dy vëllezërit Preng dhe Genci Cara.
Sipas informacioneve, dy të plagosurit janë kalimtarë të rastësishëm në vendngjarje ndërsa viktimat kanë qënë të punësuar në shërbimin taksi 8+1 që bënin linjën Laç-Tiranë.

Menjëherë të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital ndërsa policia ka vënë në pranga edhe autorin e ngjarjes Altin Pirolin, i cili është i sëmurë mendor.
Policia po kryen ende ekspertizën në vendin e ngjarjes, ndërsa janë pyetur disa dëshmitarë okularë në ngjarje për të zbardhur rrethanat në të cilat ndodhi ky krim i rëndë.

61 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok